Meyve ve Sebze Depolama ve Muhafaza işlmeleri her detayı en ince ayrıntısına kadar hesaplanıp projelendirilmesi gerekir. Takdir edersiniz ki bölge, konum ve hava şartları bile göz önünde bulundurulmadığı taktirde çok büyük sorunlar ve depolamada önüne geçilemeyecek telafisi mümkün olmayacak kayıplar kaçınılmaz olur.
3A Global Endüstriyel Soğutma sistemleri olarak proje alanlarınızda her şeyden önce detaylı yıllık raporlama yapılır. Bu raporlamada son 10 yıl baz alınarak bölgedeki günlük ortalama hava sıcaklıkları nem oranları rüzgar, yağmur, kar, don gibi meyve ve sebze soğuk oda ve depolama kurulumlarında kesinlikle göz önünde bulundurulması gereken istatistikler raporlanır.
Bu raporlamalara göre Soğuk Oda Paneli ve soğuk oda soğutma sistemlerinde kullanılacak merkezi sistemler ve veya endüstriyel tip split soğutma sistemleri seçimi yapılır. Yine aynı şekilde bu detaylar göz önünde bulundurularak evap peteklerinin, soğuk oda nemlendirme cihazlarının ve havalandırma sistemlerinin seçimi yapılır.

Rakamlarla Biz

0
Dünyadaki Ofislerimiz
0
Partnerlerimiz
0
Bitirdiğimiz Projeler
0
Hizmet Verdiğimiz Servisler